Кам’янська міська територіальна громада
Черкаський район, Черкаської області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КП "Кам'янка-Водоканал" інформує!

Дата: 19.12.2023 10:32
Кількість переглядів: 374

 

 

Фото без опису

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

КП «Кам'янка-Водоканал» повідомляє про те, що у січні 2024 року разом з квитанціями на оплату послуг будуть направлені повідомлення про заміну лічильника холодної води споживачам, у яких закінчився 12-річний термін експлуатації лічильника (передбачено паспортом, рік випуску до 2013 року, рік вказано на лічильнику).

Вказаним споживачам, які отримають повідомлення, необхідно провести заміну старого лічильника холодної води на новий в термін до «31» березня 2024 року.

У разі не заміни у вказаний термін нарахування за послуги водопостачання та/або водовідведення будуть здійснюватись у відповідності до нормативів питного водопостачання та водоспоживання при відсутності засобів обліку води для населення м. Кам’янка, с. Юрчиха, Черкаського району, Черкаської області, затверджених рішенням виконавчого комітету Кам’янської міської ради Черкаської області №301 від 30.10.2023 року.

До відома:

 

  1. Затверджені нормативи питного водопостачання при відсутності засобів обліку води становлять:

 

- багатоквартирні житлові будинки – 4,864 м3 на 1 особу на місяць.

- приватні та малоквартирні житлові будинки – 4,864 м3 на 1 особу на місяць.

 

  1.  Встановлений термін поливного сезону щорічно з 01 травня по 31 серпня включно у будинках приватного сектору. Нормативи водоспоживання на полив при відсутності засобів обліку води становитимуть в залежності від місячної кількості опадів 4-6 літрів на 1 м2 площі на добу.

 

  1. У приватних житлових будинках вузол обліку води повинен бути встановлений у колодязі (в точці приєднання до централізованої мережі водопостачання) горизонтально. У разі відсутності колодязя, його необхідно збудувати відповідно до державних будівельних норм: ширина – 1 м, глибина – в залежності від глибини залягання водопроводу (орієнтовно 1,8 м).

Алгоритм дій для заміни старого вузла обліку води на новий:

 

  1. Звернутись до КП «Кам’янка-Водоканал» із заявами про розпломбування, опломбування та встановлення нового вузла обліку води.
  2. Отримати технічні умови (схема встановлення вузла обліку води).
  3. Встановити сертифікований засіб обліку згідно технічних умов.
  4. Зареєструвати його на абонентський облік.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень