Кам’янська міська територіальна громада
Черкаський район, Черкаської області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Ваше підприємство має потребу в кадрах?

Дата: 29.03.2024 10:06
Кількість переглядів: 101

 

 

Фото без описуСлужба зайнятості допоможе у підборі персоналу, в якому є необхідність на даний час, а також на перспективу.

Для якісного підбору претендентів та укомплектування вакансій, подайте заповнену форму  3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Вимогу щодо інформування служби зайнятості про вакансії містить Закон України «Про зайнятість населення», норми якого зобов’язують роботодавців своєчасно та в повному обсязі подавати до центру зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії) незалежно від місцезнаходження.

Звіт подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансій. Слід зазначити, що датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений трудовий договір з найманим працівником.

Нагадаємо, що Порядок подання форми звітності №3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” затверджено наказом Міністерства економіки України від 12 квітня 2022 року № 827-22, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 року за № 565/37901.

Докладно про умови та строки подання звіту форми 3-ПН читайте на сайті Державного центру зайнятості:  https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/forma-zvitnosti-no-3-pn-informaciya-pro-popyt-na-robochu-sylu-vakansiyi-nakaz


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень