Кам’янська міська територіальна громада
Черкаський район, Черкаської області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До уваги фермерських господарств та інших виробників с/г продукції!

Дата: 08.04.2024 16:46
Кількість переглядів: 64

 

 

Фото без опису

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918( зі змінами і доповненнями, внесеними Постановами КМУ від 18.11.2022 №1294, від 15.03.2024 № 300) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

Фінансова підтримка надається фермерським господарствам та іншим виробникам с/г продукції  за напрямками:

  • соціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності надається на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки від 3 до 100 голів у розмірі 7000 грн на одну корову на одного утримувача.
  • бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь с/г призначення (1 гектар) для провадження с/г діяльності від 1 до 120 га земель у розмірі  4000 грн виплачуватиметься за 1 гектар.
  • Спеціальна бюджетна дотація за утримання маточного поголів’я кіз та/або овець на кожну голову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, у розмірі 2000 грн на одну голову кіз/овець.

Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами Державного аграрного реєстру з 1 травня по 30 червня 2024 року.

Посилання на Державний аграрний реєстр:

Підтримка на корів -  https://www.dar.gov.ua/sards-support-programs/pidtrymka-na-koriv

Новини ДАР - https://www.dar.gov.ua/news

Додатково зазначаємо, що зареєструвати в Державному аграрному реєстрі можна вже сьогодні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень